Вже другий рік наш Великодній табір довів, що у творчості діти по-особливому розкриваються.

Цього року, як і минулого, команда фонду IvAlive організувала Великодній табір для українських діток у Швейцарії, аби під час канікул дітки і їхні батьки не нудьгували, а навпаки розвивалися та розважалися. Однозначно, цьогоріч нам вдалося підготуватися ще краще і програма табору була ще цікавішою та активнішою. 

 

 Спільно з волонтерами фонду ми продумали для діток і творчі майстер-класи, й екскурсії, і освітні та розважальні заняття.

 

Цього року, під час проведення заходу спостерігали дуже приємну особливість: окрім діток, які брали участь у танцях, співах, виготовленнях ляльок, пеналів, браслетів, декорування пасочок та всього іншого, нам вдалося залучити й батьків. 

Було неймовірно приємно бачити, з яким задоволенням та спокоєм батьки приводять своїх діток у табір і при цьому залишаються самі та взаємодіють зі своїми дітками. 

Ми переконані, що творчість окрім того, що підіймає настрій та налаштовує на позитив, ще й розкриває дітей і ніби підсвічує їхні таланти. 

І те, що наш табір посприяв цьому та подарував і дітям, і батькам миті щастя, -  найцінніше! 

Будемо продовжувати такі приємні важливі сімейні Великодні традиції разом з IvAlive

 

IvAlive - Infinity of Good Deeds!

До нових зустрічей!

Більше фото- та відеозвіту про те, як діти проводили свої канікули разом з IvAlive Easter Camp Ви можете переглянути за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1E_SwWByaO_EDVVE1uYbkjPcvAQpJ1X-f?usp=share_link

02 mai, 2024