Екскурсія для українських дітей до Kunstmuseum у м. Базель з фондом IvAlive
Прогулялися мальовничими вуличками міста Базель, познайомились з шедеврами українського живопису, смачно пообідали та гарно провели час разом - так пройшла наша екскурсія до Kunstmuseum на виставку "Born in Ukraine”.
![]() |
![]() |
Максимально щасливі, що екскурсія була не лише веселою, а й корисною. Адже так важливо знати та пам’ятати нашу культурну спадщину. Особливо, коли ти далеко від Батьківщини.
![]() |
![]() |
Дуже дякуємо всім, хто долучився: і дітям, і батькам за посмішки та слова вдячності.
А нашій музі добра Іванні за цю ініціативу та добрі справи, які вона робить щодня для українських переселенців.
![]() |
![]() |
Друзі, наша команда активно працює над тим, щоб допомагати маленьким українцям інтегруватися за кордоном. Тому ми організовуємо різні активності, щоб наповнити їхнє життя приємними спогадами. І будемо вдячні за вашу підтримку.